Lezers van Aftersales Magazine kunnen een gratis toegangsbadge aanvragen voor de aankomende editie van de Franse vakbeurs Equip Auto, die van 28 tot en met 30 september plaatsvindt in Lyon.

Het is dit jaar voor het eerst dat de Equip Auto wordt gehouden in Lyon. Nieuw op de beurs is het Tyre and Innovation Village. In samenwerking met de Franse bandenfederatie tonen fabrikanten, detailhandelaren en leveranciers van onderdelen hun diensten en producten onder het thema 100 jaar technologische innovatie.

Hergebruik

Daarnaast gaat op de beurs veel aandacht uit naar het hergebruik van onderdelen, waarvoor speciaal het Reusable Parts Village is ingericht. Hier zullen bedrijven samenkomen rond de thema’s remanufacturing, repairability en reuse. Het Reusable Parts Village wordt georganiseerd in samenwerking met France Auto Reman, Rederec en Mobilians.

Verder zijn er themapleinen voor de remarketing van voertuigen, voor schadeherstel en voor start-ups in de aftermarket en mobiliteitssector.

Vraag hier uw gratis toegangsbadge aan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties