Automaterialengrossier P. Heijl opent naast de vestigingen in Beek en Donk, Schijndel, Den Bosch, Uden en Oss per direct een zesde filiaal. Vestigingsmanager is Vera Bouwen en zij bezoekt haar klanten, want de nieuwe vestiging is een mobiel filiaal.

Iedere dag kunnen ongeveer tien klanten bezocht worden die meedoen aan het door directeur Fedor Heijl ontwikkelde Parts & Pieces Storage-concept. Heijl levert het garagebedrijf een tweetal kasten met daarin dagelijkse verbruiksmaterialen. Bouwen bezoekt de garages en vult in overleg de kasten aan. Naast de voorraad heeft Bouwens een aantal andere productgroepen in de bestelbus bij zich, waar garages behoefte aan kunnen hebben. Denk aan papierrollen en dergelijke.

Met de zesde vestiging voegt Heijl een volgende dimensie toe aan mobiele initiatieven die er al zijn, zoals Würth, Berner en Altac. Heijl is Vrooam-lid en zijn collegagrossiers volgen deze stap nauwlettend.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
9 maart 2026
Brandbrief 20 organisaties naar Kamer over impact pseudo-eindheffing: boeteregen dreigt
9 maart 2026
Tussentijdse verlenging Ajax-Van Poelgeest
9 maart 2026
Puur op gevoel
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
Meest bekeken berichten
Recente reacties