Hans Kwaad vertrekt als algemeen directeur bij Hyundai Motor Nederland. Kwaad heeft 13 jaar gewerkt bij de importeur van autofabrikant Hyundai in Nederland, waarvan de laatste negen jaar als managing director. Hans Kwaad wordt ad interim opgevolgd door marketingdirecteur Bas Wibier.

Na het vertrek van Hans Kwaad ontstaat er volgens de importeur opnieuw een sterk managementteam bij Hyundai Motor Nederland, dat onder supervisie staat van de Koreaanse president Wang-Chul (William) Shin en waarbij Bas Wibier de positie van algemeen directeur waarneemt.

Shin: “Ik werk samen met het managementteam, de medewerkers van Hyundai Motor Nederland en alle Hyundai-dealers vol zelfvertrouwen aan een succesvolle toekomst voor Hyundai in Nederland. Ik wens Hans Kwaad succes in zijn nieuwe werkkring en dank hem voor zijn inspanningen die hij de afgelopen 13 jaar heeft verricht om het automerk Hyundai in Nederland profiel te geven.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
1 april 2025
Bosch lanceert twee nieuwe opleidingstrajecten
31 maart 2025
LKQ neemt afscheid van B2C Leisure
31 maart 2025
Nicola Torregiani neemt Benelux-markt onder zijn hoede 
Meest bekeken berichten
Recente reacties