Heiwegen Consultancy en Hans Seijger hebben een samenwerkingsovereenkomst ondertekend. Seijger treedt op als zelfstandig consultant het adviesbureau. Sinds 7 februari richt Seijgers zich op het verder versterken van de positie binnen de truck- en transportmarkt.

"Hans Seijger brengt een enorm netwerk en kennis van deze sector, waardoor wij een verdere groei verwachten te realiseren in dit voor ons belangrijke marktsegment", zegt Perry van Gerwen van Heiwegen.
Seijger werkte in het verleden voor onder andere DAF Trucks en Nacco Materials Handling.
Bij beide bedrijven heeft hij directeursfuncties bekleed op het gebied van marketing en sales. "De ervaring die ik heb opgedaan in de Truck- en Transportsector stelt mij in staat klanten te adviseren met begrip voor de specifieke uitdagingen en problemen in hun sector of bedrijf."

Heiwegen Consultancy verwacht in de loop van dit jaar nog meer van dergelijke samenwerkingsverbanden af te sluiten met consultants in andere marktsegmenten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
7 april 2025
8,5% meer loon medewerkers tankstations en wasbedrijven
7 april 2025
Petronas Syntium levert smeermiddelen Autohero-centra
4 april 2025
Samenwerking Atlante, Electra, Fastned en IONITY
4 april 2025
Rob Kranenbarg vervangt Ton Hermus bij Omnia CCS
4 april 2025
Autobedrijf zonder fratsen
Meest bekeken berichten
Recente reacties