MSH Equipment uit Zwaagdijk-Oost levert sinds kort ook drie tons hefbruggen van de Duitse fabrikant B-Tec. Het programma omvatte al infrarooddrogers en mengkamerinrichtingen. De hefbruggen zijn ontwikkeld voor de schadeherstelbranche.

Ze zijn geschikt voor de voorbewerking en de- en montagewerkzaamheden, tevens kan de hefbrug in de spuitcabine geplaatst worden. De bruggen zijn leverbaar in een opbouw- en inbouwuitvoering. Bij veel voorbewerkingbruggen is de lengte een probleem met SUV en lichte bedrijfswagens,maar omdat de B-Tec bruggen voorzien zijn van lange oprijbanen is het heffen van deze voertuigen geen probleem. De hefhoogte bedraagt 1,28 meter.

MSH levert ook de Carry 3.0 Twin. Naar keuze is de mogelijkheid aanwezig om met dorpelopname of wielopname de auto te heffen, naar gelang de werkzaamheden die aan de auto verricht moeten worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
Meest bekeken berichten
Recente reacties