De elektronicakennis van de Nederlandse aftermarket is op behoorlijk hoog niveau. Dat concludeert Hella uit een zelf georganiseerde kennistest van twaalf vragen onder ruim 600 deelnemers.

“Een kleine 70 procent van de deelnemers heeft negen of meer vragen juist beantwoord. Toch zien wij dat deelnemers bij moeilijkere vragen een steuntje in de rug zouden kunnen gebruiken. Van hen haakte namelijk 31 procent af na deze vragen”, aldus Hella. De vragen waar de ondervraagden het meeste moeite mee hadden betroffen de MAP-sensor en de ABS-wielsnelheidssensor.

Doel van de campagne is de garagist er op te wijzen dat elektronicaproblemen aan voertuigen vaak gemakkelijk door hen zelf verholpen kunnen worden. Twintig deelnemers hadden alle vragen goed beantwoord.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
8 juni 2026
VerkeersAcademie lid van ADAS Alliantie
8 juni 2026
Samenwerking InterClassics Brussels en Auto e Moto d’Epoca Bologna
8 juni 2026
Inter-Tyre voegt BBS toe aan aanbod
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
Meest bekeken berichten
Recente reacties