Hella heeft onlangs het eerste ATT Polaris D 201 MB aircoservicestation voor het nieuwe koudemiddel HFO-1234yf uitgeleverd aan Mercedes-Benz-dealer ASV uit Veghel. Het apparaat is Mercedes-Benz OEM gehomologeerd en door groothandel Staadegaard in Uden bezorgd.

Het aircoservicestation voert voor ieder serviceproces een koudemiddelanalyse door. De high-precision functies zorgen voor een nauwkeurige koudemiddelterugwinning van minimaal 99 procent en een vulprecisie van ongeveer zeven gram. Hierdoor kan op servicekosten bespaard worden en wordt het milieu minder belast.

Patent

Overigens dreigt Honeywell, de fabrikant van het nieuwe koudemiddel HFO-1234yf, het patent op het middel te verliezen. Het European Patent Office heeft namelijk besloten om een van de patenten op het gas ongedaan te maken. Honeywell gaat hiertegen in beroep en verwacht de zaak te winnen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties