Kärcher heeft vrijdag 15 juni officieel de deuren van haar nieuwe hoofdkantoor aan het Minervum in Breda geopend. Op hetzelfde adres is voortaan ook Kärcher Center Breda gehuisvest, net als een trainingscentrum voor eigen medewerkers, de klantenservice en de technische dienst.

Het trainingscenter van 500 vierkante meter is er ook voor Kärcher-dealers en eindgebruikers. Diverse machines, reinigingsmiddelen en toebehoren kunnen worden gedemonstreerd. Daarnaast kunnen gebruikers er hun vaardigheden trainen van de verschillende toepassingstechnieken. Voor de commerciële medewerkers is een aparte opleidingsruimte.

De showroom van het Kärcher Center is ongeveer duizend vierkante meter groot. Hier staan alle actuele reinigingsoplossingen uit het professionele en het consumentengamma opgesteld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 november 2025
Mobiliteitsalliantie start campagne voor betaalbare mobiliteit
12 november 2025
Drie sterren Euro NCAP voor Dongfeng Box
12 november 2025
‘Automobilisten onderschatten remweg op nat wegdek’
11 november 2025
Berner introduceert olie-absorbeermiddel
11 november 2025
Trainingsprogramma Prepaire van start bij ASN Almere
11 november 2025
Looping: Diesels in rap tempo minder waard
Meest bekeken berichten
Recente reacties