Itochu Corporation heeft, met terugwerkende kracht, per 1 januari 2012 het Duitse Reifen Gundlach aan de Pon Groep verkocht. De Japanse gigant kocht in mei 2011 nog de keten Kwik-Fit voor 637 miljoen pond, waarmee een heroriëntatie op de bandenbranche werd ingezet. Gundlach blijft zelfstandig werken.

Meer details over de overname zijn niet bekend gemaakt. Reifen Gundlach huist met haar hoofdkantoor in Raubach, heeft zeven vestigingen en er werken 180 mensen. Het bandenbedrijf opereert voor zowel personen- en bestelauto’s, maar ook bedrijfsvoertuigen en op het gebied van velgen. In het centrale magazijn van Gundlach zijn zo’n 700.000 banden opgeslagen.

Pon is in de Nederlandse bandenbranche eigenaar van Continental Banden Groep, Summa Tyre en Euro-Tyre. In Zweden beheert zij de banden en wielendistributeur Amring. Pon was nog niet actief op de Duitse markt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 april 2025
Op safe spelen in de autovoorraad
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
Meest bekeken berichten
Recente reacties