De online marktplaats van occasion leasecontracten Leasetrader.nl heeft op 18 oktober 2010 de 10.000ste auto op haar website geplaatst. Het gaat om een Volkswagen Passat van Friesland Lease. Nog geen jaar geleden werd de 5.000-grens gepasseerd.

Inmiddels plaatsen zo’n 55 leasemaatschappijen bij het platform hun auto’s online die voortijdig worden ingeleverd. Bestaande leaseklanten kunnen het resterende contract laten overnemen en voor leasemaatschappijen zijn nieuwe klanten bereikbaar.

Wilbert Philippo, algemeen directeur van Leasetrader.nl, vult aan: "We zien dat er in deze economisch moeilijkere tijden een toenemende behoefte is aan leasecontracten met een kortere looptijd." Reinold Algra is teamleider van Friesland Lease en bevestigt dat beeld: "Met praktische toepassingen streven wij naar het verminderen van klimaatbelastende gevolgen bijvoorbeeld door het adviseren en verzorgen van hybride, aardgas auto’s en elektrische voertuigen. De samenwerking met LeaseTrader biedt ons een mooie mogelijkheid om jonge, energiezuinige lease auto’s in te kunnen zetten."

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
24 februari 2026
Europese automarkt krimpt in januari, EV-aandeel stijgt naar 19,3 procent
24 februari 2026
Andere eigenaars voor Auto Olijnsma
24 februari 2026
ANWB-test: beste zomerband gaat ruim twee keer zo lang mee als budgetband
Meest bekeken berichten
Recente reacties