Je kunt natuurlijk vragen voor een auto wat je wilt, maar 130.000 euro voor een Lelijke Eend? Veilingsite Catawiki durft het aan met een Citroën 2 CV Sahara uit 1961. Het gaat om een zeldzaam model waarvan er maar 694 zijn gebouwd.

De Sahara-Eend staat sinds eind 2014 bij een Duitse verzamelaar. Deze heeft het voertuig uit eerste hand in Frankrijk weten te bemachtigen. De uitzonderlijk goede staat komt door het feit dat het voertuig gedurende de laatste 30 jaar in een droge garage stond. De huidige eigenaar investeerde tijdens de laatste 12 maanden 15.000 euro aan technische onderhouds- en servicebeurten.

Volgens de veilingmeester van Catawiki kan de Sahara-Eend zelfs tot 170.000 euro gaan opbrengen omdat een soortgelijke auto in een beduidend mindere staat eerder voor 110.000 euro over de toonbank ging.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2026
Verkoop gebruikte EV’s verdubbeld in maart
1 april 2026
Werkplaatsomzet onder druk, ondanks meer onderhoud
1 april 2026
Kamer ziet af van verhoging minimumleeftijd youngtimers
1 april 2026
Autoverkopen Nederland dalen in Q1 2026 – met duidelijke oorzaak
1 april 2026
Snap-on: gecertificeerde EV-gereedschappen
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
Meest bekeken berichten
Recente reacties