Na de introductie van het compleet leveren van gespoten truckdelen in de huiskleur van de transporteur start MAX-Repair vanaf juni 2013 met het compleet vervangen van truckruiten inclusief montage voor vaste tarieven.

“Max-Repair laat met deze glasharde truckruiten services wederom zien dat ze er alles aan doet de schadelast van vervoerders zo laag mogelijk te houden”, aldus Marc Stottelaar, directeur Max-Repair Helmond.

De all-in prijs, de merk- en fabricaatonafhankelijkheid en de lage prijzen helpen de vervoerders, juist in deze barre economische tijden waar iedere euro geldt. Vervoerders kunnen via het bekende centrale telefoonnummer of via één van de lokale MAX-Repair vestigingen inlichtingen krijgen of direct een afspraak maken voor het vervangen van een ruit. Het repareren van kleine sterretjes behoort ook tot de mogelijkheden tegen een vast tarief.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties