Starters en jonge professionals krijgen vanaf heden bij accountants- en belastingadvieskantoor Baker Tilly Berk de Mazda 2 als vervoermiddel. Daarmee kwam de Mazda voor het kantoor het beste uit een voorselectie van twaalf auto’s uit het B-segment. De eerste dertig rijders kregen de auto al van de dealer in Den Bosch, gevolgd door tien chauffeurs maandag. De vloot zal uitgebreid worden naar een 150-tal.

Het wagenpark van Baker Tilly Berk bestaat voor ongeveer 35 procent uit company cars. Al sinds begin jaren negentig zet de onderneming deze auto’s in voor starters en young professionals die veel naar klanten gaan. De uniforme modellen, ofwel één merk, één type en één kleur met bestickering, worden de afgelopen jaren ook gebruikt om de naamsbekendheid te vergroten.

Baker Tilly Berk heeft gekozen voor de topversie van de Mazda 2, de GT-M met Skyactive-G 90, inclusief het luxe Driver Pack in de kleur Dynamic Blue Mica. Met dit pakket beschikken de rijders als extra nog eens over het voor dit segment unieke head-up display en zaken als BSM (Blind Spot Monitoring), RCTA (Rear Cross Traffic Alert), HBC (High Beam Control) en Smart Keyless Entry.

[responsive-video identifier=”R3NNOMTtmWM”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
Meest bekeken berichten
Recente reacties