De 42-jarige Ard Zweet is met ingang van 1 februari 2013 de nieuwe manager fleetsales en leasing bij Mazda Motor Nederland in Waddinxveen. Zweet is ruim vier jaar werkzaam bij de importeur in de functie van accountmanager.

Daarvoor heeft hij jarenlang ervaring opgedaan in de retail bij verschillende dealerbedrijven, was hij vier jaar in dienst van Peugeot Nederland als accountmanager Dealernet en was hij voor zijn komst naar Mazda 4,5 jaar verantwoordelijk voor de keyaccounts van ADP dealer Services.

“Voor mij is het een enorme kans om juist nu het aandeel van het merk Mazda in de zakelijke markt uit te breiden”, vertelt Zweet. “Immers, we zitten midden in de lancering van een compleet nieuwe generatie auto’s die ook met name zakelijk gezien succesvol zullen zijn vanwege de interessante fiscale bijtelling.”

De functieaanstelling van Zweet valt samen met de introductie van de gloednieuwe Mazda 6 Sedan in Nederland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties