In de serie volstrekt nutteloze edoch tot de verbeelding sprekende onderzoeken brengt Het Nationale Automobilisten Onderzoek naar buiten dat mensen het meest seks hebben gehad in een Opel. Op de tiende plaats staat Honda.

Eén op de drie automobilisten (33%) geeft aan wel eens de liefde te hebben bedreven in de auto. Een kleine groep automobilisten (5%) deed dit zelfs wel eens tijdens het rijden. Bijna 10% van de ondervraagden, die ooit seks in de auto hadden, geven aan dat dit in een Opel was. Renault en Volkswagen komen op een gedeelde tweede plek (9%) en 6,4% van de automobilisten kozen voor een Fiat.

Top 10 automerken waarin de liefde is bedreven:

1. Opel 9,6%
2. Renault 9,0%
3. Volkswagen 9,0%
4. Fiat 6,4%
5. Ford 5,9%
6. Peugeot 4,8%
7. Volvo 4,3%
8. Seat 3,7%
9. Citroën 3,7%
10. Honda 2,7%

Flirten

Qua fileflirten scoort Audi hoge ogen. Automobilisten geven in het onderzoek aan bij voorkeur te flirten met een bestuurder van een Audi (3,2%). Daarnaast zijn bestuurders in een BMW (3,0%), Mini en Ferrari (beiden 1,8%) in trek bij automobilisten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties