De mens lijkt de robot op de werkvloer van autofabrieken meer en meer te verdringen. Reden is de toename van het aantal terugroepacties van autofabrikanten die met name door sterk geautomatiseerde productieprocessen tot stand komen.

Zo heeft Toyota de afgelopen jaren meer dan 100 afdelingen opgezet in fabrieken waar mensen weer met hun handen werken. De medewerkers zouden op deze manier beter inzicht krijgen in het productieproces.

Recente ontwikkelingen maken de stap naar meer menselijke specialisten een logische keuze. Hoe sterker het productieproces is geautomatiseerd, des te groter de gevolgen als er ergens een fout insluipt. Grote terugroepacties kunnen dan zeer kostbaar uitpakken voor autofabrikanten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
1 september 2025
UFI levert transmissiefilters Hyundai en Kia
Meest bekeken berichten
Recente reacties