De mens lijkt de robot op de werkvloer van autofabrieken meer en meer te verdringen. Reden is de toename van het aantal terugroepacties van autofabrikanten die met name door sterk geautomatiseerde productieprocessen tot stand komen.

Zo heeft Toyota de afgelopen jaren meer dan 100 afdelingen opgezet in fabrieken waar mensen weer met hun handen werken. De medewerkers zouden op deze manier beter inzicht krijgen in het productieproces.

Recente ontwikkelingen maken de stap naar meer menselijke specialisten een logische keuze. Hoe sterker het productieproces is geautomatiseerd, des te groter de gevolgen als er ergens een fout insluipt. Grote terugroepacties kunnen dan zeer kostbaar uitpakken voor autofabrikanten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties