Möller Autoschade, met drie vestigingen in Rotterdam en één in Lansingerland, is maandag gestart met het organiseren van kennisavonden voor haar personeel. Dit doet het bedrijf in samenwerking met Focwa en verbindingsspecialisten.

Tijdens de eerste informatieavond luisterden zo’n vijftig werkplaats- en frontofficemedewerkers van de Möller-vestigingen naar Willy Sprockel en John Smith van Focwa, Philip Strong van Strong Tools and Equipment en Ron Rouschen van Teroson. Zij hebben kennis overgedragen over hybride verbindingen. Lijmen en nagelen is een nieuwe vorm van reparatietechnieken die in de branche steeds meer gebruikt zal gaan worden.

Jeroen Noyen, groepsmanager van Möller Autoschade is duidelijk over de reden om deze avonden te starten: “De techniek en toepassing van nieuwe verbindingen gaat sneller dan onze kennisontwikkeling. Branchebreed is het kennisniveau onder het gewenste niveau beland. Auto’s worden steeds slimmer en complexer. Ieder zichzelf respecterend herstelbedrijf mag en kan niet achterblijven. Ondanks alle bezuinigingsrondes moet hier blijvend in geïnvesteerd worden.” Volgens Noyen wordt er in de schadeherstelbranche onvoldoende op de nieuwe technieken gereageerd en maakt men zich deze ontwikkelingen te laat eigen.

De volgende kennisavond is gepland op 19 mei en draagt het thema spotrepair en gegarandeerde reparaties van kunststof koplampglazen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
Meest bekeken berichten
Recente reacties