De organisatie van de Maxxis Scan Covery Trial (MSCT) is zeer geïnteresseerd in Aviodrome in Lelystad als start- en finishlocatie van de editie in 2012. Beide partijen zijn nog in overleg, ondanks de huidige financiële problemen van Aviodrome door tegenvallende inkomsten.

Wilfried Giesen, organisator van de MSCT: “Het is voor ons altijd weer een hele klus om een geschikte locatie te vinden, omdat we niet alleen te maken hebben met ruim zestig equipes, maar ook met het jaarlijks stijgende aantal belangstellenden dat afkomt op ons evenement.”

De MSCT wordt gereden van 6 tot en met 14 januari 2012. De deelnemers aan de tocht rijden in zeven dagen tijd ruim 7.000 kilometer door Scandinavië en worden blootgesteld aan veel sneeuw, ijs en temperaturen die kunnen dalen tot wel min veertig graden Celsius.

Lees hier een artikel in Aftersales Magazine nummer 10 van dit jaar over de MSCT >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Roestvrij stalen remschijven voldoen aan Euro 7
29 april 2026
EV in opkomst, maar dit segment blijft diesel trouw
29 april 2026
Snellere verwerking laadtransacties MultiTankcard
29 april 2026
Integratie tussen thuisladers Ohme en VW
29 april 2026
Klimaat stuurt ontwikkeling Vredestein Quatrac Pro 2
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
Meest bekeken berichten
Recente reacties