Ondernemer Eric Selles heeft een nieuw autobedrijf opgericht, dat sinds afgelopen maandag 9 mei geopend is. De officiële opening vindt op een later moment plaats. Het pand van Selles Car Company staat aan de Marsweg 55a in Zwolle.

Selles zal onderhoud, reparatie, APK en schadeherstel verzorgen en is gespecialiseerd in de verkoop van All Wheel Drives, stationcars en MPV’s. Het nieuwe bedrijf richt zich op auto’s met een ‘beter’ energielabel.

Vorig jaar oktober moest Selles nog het faillissement aanvragen voor dealerbedrijf Eric Selles Cars, waar hij Jeep, Chrysler, Nissan, Dodge en Chevrolet verkocht. De inboedel daarvan kwam onder de veilinghamer terecht bij Fleetselect. Sinds december 2010 is hij met het opstarten van zijn nieuwe bedrijf bezig geweest.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 april 2026
BASF Coatings-tool voor schadeherstel krijgt TÜV-certificering
13 april 2026
Eerste Changan-dealer in Nederland geopend
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties