Smeets Solutions is de Europese distributeur geworden van het merk iCarsoft, dat zich richt op het segment betaalbare scanners. Het gamma bestaat voornamelijk uit een compacte unit met merkspecifieke, Nederlandstalige software.

Voor de Nederlandse en de Belgische markt brengt Smeets de producten zelf op de markt, voor overige landen in Europa werkt het samen met lokale wederverkopers.

Het iCarsoft programma bestaat nu uit merkspecifieke oplossingen voor respectievelijk de VW Groep, BMW-Mini, Mercedes, Opel, Porsche, Land Rover, Honda en Volvo. Daarnaast is er een universeel uitleesapparaat beschikbaar, alsmede een versie die draadloze communicatie met de EOBD-poort mogelijk maakt, via wifi of via Bluetooth.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties