De officiële opening van het Elektrisch Vervoer Centrum staat gepland op 31 augustus. Afgelopen vrijdag was er al een sneak preview waar Nissan als eerste automerk een overeenkomst tekende met het EV-centrum. Nissan stelt een aantal Leafs ter beschikking voor de vloot van testauto’s.

Aad van Dijk van Nissan Nederland: “Het is fantastisch om als eerste fabrikant een partnership aan te kunnen gaan met Het nieuwe Rijden I Elektrisch Vervoer centrum.”

Het Elektrisch Vervoer Centrum is een belevingscentrum waar bedrijven en consumenten alle soorten en merken elektrische en schone auto’s en scooters zelf kunnen testen. Daarmee kunnen zij ervaren hoe het is om elektrisch en duurzaam te rijden. Daarnaast is in dit onafhankelijke centrum alle mogelijke informatie verkrijgbaar over elektrisch vervoer en het optimaal gebruik van (duurzame) voertuigen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties