De Amerikaanse onderdelendistributeur LKQ is bijzonder tevreden over de resultaten van zijn Europese segment. LKQ Europe noteerde in het eerste kwartaal van 2023 namelijk een organische omzetgroei van 9,7 procent.

Dat maakt LKQ bekend bij de presentatie van zijn wereldwijde kwartaalcijfers, die uitkwamen op een plus van 7,8 procent. In totaal zette LKQ wereldwijd 3,3 miljard dollar (3,0 miljard euro) om in het eerste kwartaal van 2023.

Winst

De winst in het eerste kwartaal bedroeg 270 miljoen dollar (246 miljoen euro), vergelijkbaar met de 269 miljoen dollar (245 miljoen euro) in dezelfde periode in 2022. In een toelichting bij de kwartaalcijfers zegt cfo Rick Galloway: “De grossierssegmenten in Noord-Amerika en Europa presteren boven verwachting en compenseren daarmee andere effecten, zoals lagere prijzen voor kostbare metalen en een hogere belasting.”

Voor heel 2023 verwacht LKQ wereldwijd een groei in de omzet van 6 tot 8 procent.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties