De Amerikaanse onderdelendistributeur LKQ is bijzonder tevreden over de resultaten van zijn Europese segment. LKQ Europe noteerde in het eerste kwartaal van 2023 namelijk een organische omzetgroei van 9,7 procent.

Dat maakt LKQ bekend bij de presentatie van zijn wereldwijde kwartaalcijfers, die uitkwamen op een plus van 7,8 procent. In totaal zette LKQ wereldwijd 3,3 miljard dollar (3,0 miljard euro) om in het eerste kwartaal van 2023.

Winst

De winst in het eerste kwartaal bedroeg 270 miljoen dollar (246 miljoen euro), vergelijkbaar met de 269 miljoen dollar (245 miljoen euro) in dezelfde periode in 2022. In een toelichting bij de kwartaalcijfers zegt cfo Rick Galloway: “De grossierssegmenten in Noord-Amerika en Europa presteren boven verwachting en compenseren daarmee andere effecten, zoals lagere prijzen voor kostbare metalen en een hogere belasting.”

Voor heel 2023 verwacht LKQ wereldwijd een groei in de omzet van 6 tot 8 procent.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 december 2025
Bart Janssen directeur a.i. Friesland Lease
10 december 2025
Nieuwe samenwerking tilt schadeherstel in Friesland naar hoger niveau
9 december 2025
Renault gaat elektrische Fords bouwen
9 december 2025
19 procent meer ongevallen in winter
9 december 2025
ERA breidt uit met radiatoren en intercoolers
9 december 2025
‘Registratie schadevrije jaren krijgt update’
Meest bekeken berichten
Recente reacties