Het ondernemersvertrouwen in de autohandel en -reparatie is aan het begin van het derde kwartaal van 2023 verder gedaald. De daling was, met die in de groothandel en handelsbemiddeling, zelfs het sterkst van alle bedrijfstakken.

Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek. In vrijwel alle bedrijfstakken is het ondernemersvertrouwen momenteel negatief. Uitzonderingen zijn de bedrijfstakken informatie en communicatie, en cultuur, sport en recreatie, waar de stemming licht positief is.

Investeringsverwachting

Met name de verwachtingen over de te plaatsen orders zijn in de autobranche negatief, veel negatiever dan een jaar geleden en het meest negatief van alle bedrijfstakken. Ook zijn ondernemers in de autobranche negatief gestemd over de investeringen voor het lopende jaar, iets negatiever dan een jaar geleden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 mei 2025
Tom Pijnenburg wint Geerlig Riemerprijs 2025
23 mei 2025
Rematec 2025; duurzaam als leitmotiv
23 mei 2025
Alzura breidt uit met 100 procent leveringsplicht
22 mei 2025
Autoverzekering Suzuki-dealers voor 12 jaar garantie
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
Meest bekeken berichten
Recente reacties