De publieke dienstverlener RDW heeft een waarschuwing uitgestuurd voor oplichters die haar naam misbruiken. Er zijn een aantal websites in omloop, waarop bezoekers tegen betaling een BPM-berekening kunnen opvragen. RDW heeft deze sites niet erkend, die indruk wordt wel gewekt.

Inmiddels heeft de RDW aangifte gedaan voor misbruik van haar naam. “Helaas is een aantal van deze websites nog online. Juiste informatie over BPM en een berekening van de BPM is te vinden op de website van de Belastingdienst. Daar kunnen belangstellenden aan de hand van een tabel en rekenvoorbeeld zelf de BPM berekenen”, aldus RDW.

De dienstverlener geeft nadrukkelijke aan dat het geen connecties met deze sites heeft of bemoeienis met belasting van personenauto’s en motorrijwielen (BPM). “Deze belasting heft de Belastingdienst. Als iemand voor een online dienst heeft betaald en geen reactie heeft ontvangen, kan diegene het beste aangifte doen bij de politie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties