De Ordinatio Groep uit Den Bosch, een adviesbureau gespecialiseerd in flexibele inzet van mensen, heeft onlangs een nieuw one-stop-shopping concept gelanceerd voor een breed scala aan adviesdiensten, arbodiensten en opleidingen, genaamd Ordinatio Plus.

Ordinatio richt zich hiermee onder meer op front-office opleidingen, calculatietrainingen, lasopleidingen, certificeringen en AST-modulaire opleidingen. “In het verlengde van de visie van Ordinatio is het voor bedrijven belangrijk één aanspreekpunt te hebben voor adviezen, nieuwe ontwikkelingen en opleidingen”, aldus directeur René van der Linden. “In het geheel vertegenwoordigen opleidingen een belangrijke pijler, aangezien deze bijdragen aan de ontwikkeling van een bedrijf.”

De komende maanden introduceert Ordinatio het nieuwe concept op landelijk niveau, door middel van bezoeken aan of bijeenkomsten bij bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties