ABS Niesing in Amsterdam wordt overgenomen door Nico van Beveren, eigenaar van Van Beveren Beheer en bestuurder bij brancheorganisatie Focwa. Het in 1936 opgerichte schadeherstelbedrijf is 3.200 m² groot en repareert personenauto’s en lichte bedrijfswagens. De huidige directeuren zijn de heren Eikenaar en IJff.

Van Beveren over de overname: “Al enige tijd bestaat de ambitie om als zelfstandig ondernemer in de autoschadeherstelbranche actief te worden. Belangrijkste voorwaarde is dat het een bedrijf betreft met een uitstekende reputatie dat deel uitmaakt van een professionele organisatie, zoals ABS Autoherstel.”

ABS Autoherstel heeft nu in totaal 97 vestigingen en het hoofdkantoor in Bodegraven. Zij richt zich op leasemaatschappijen, fleetbedrijven, verzekeraars en autorijders.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties