Philips voorziet vanaf nu de verpakking van elke nieuwe xenonlamp van een authenticiteitscertificaat (COA). Op deze manier wil Philips klanten en consumenten behoeden voor de koop van namaakverlichtingsproducten.

Via online en offline distributiekanalen worden steeds vaker namaak Philips-xenonlampen van slechte kwaliteit aangeboden. Het kopen, verkopen of het bezit van namaakproducten is bovendien onwettig. Philips ontwikkelde hiervoor COA, een unieke veiligheidscode die op elke verpakking staat.

Wanneer de verpakking onder een sterke lichtbron wordt gehouden, straalt de veiligheidscode in de kleuren van de regenboog. Er is ook een bewegende code die een cijfer toont dat overeenstemt met het laatste cijfer van de veiligheidscode.

Professionals kunnen nog een extra controle uitvoeren door met een vergrootglas de microcode naast het Philips-logo te vergelijken met de veiligheidscode. Zij kunnen via een speciaal, beveiligd internetplatform de code verifiëren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
Meest bekeken berichten
Recente reacties