Op het eerste Nationaal Telematicacongres wordt 15 juni onder meer de start-up MIND van auto-importeur Pon belicht. Tjeerd Tuitel, general manager van MIND, zal de bühne betreden.

Telematica zal in toenemende mate het toneel zijn waar autofabrikanten, dealernetwerken, leasemaatschappijen en het onafhankelijke kanaal strijden om de klant. MIND richt het vizier op de zakelijke markt en de individuele autobezitter. In de afgelopen maanden zijn ruim achtduizend auto’s voorzien van een MIND-smartbox. De actuele resultaten komen aan bod op het congres, dat Automotive Insiders organiseert in samenwerking met vakblad Aftersales Magazine.

Geld verdienen

Hoofdredacteur Jos Veldhuisen van Aftersales Magazine zal op het kennisevent inzoomen op de belangrijkste telematicatrends en hun betekenis voor de bestaande marktverhoudingen. Hoe met telematica geld valt te verdienen, vertelt Kenneth van Dam (The Plan B Company). Marketinggoeroe Paul Moers maakt inzichtelijk hoe de online klant te verleiden om keuzes te maken.

Het programma voorziet eveneens in een publiek debat, aan de hand van stellingen rond telematica. Medewerking verlenen onder anderen Martijn Versteegen (marketingdirecteur Leaseplan) en Freek Blekxtoon (directeur Group Auto Nederland). Het Nationaal Telematicacongres begint om 14.00 uur (ontvangst vanaf 13.00 uur) en staat onder leiding van Clem Dickmann, directeur van kennisbureau Aumacon.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties