Porsche gaat de komende jaren fors investeren: zo’n 1 miljard euro. Om de 13.000 werknemers hierbij te behouden heeft Porsche de belofte aan haar werknemers gegeven dat hun baan voor de komende vijf jaar is gegarandeerd.

Het expansieplan heeft de titel ‘Fit for the future’ meegekregen en ziet als grootste uitdaging de strengere milieueisen. Porsche wil hier een passend antwoord op vinden zonder enige concessie te doen aan het sportieve imago van het merk.

Het gaat goed met Porsche. Met wereldwijd 189.850 verkochte auto’s in 2014– een verkoopgroei van 17 procent ten opzichte van 2013 – heeft het luxepaard uit Stuttgart voor het vierde achtereenvolgende jaar een vette verkoopplus weten te realiseren. Beste verkoopmarkt is nog steeds Noord-Amerika met 47.007 verkochte auto’s op de voet gevolgd door China 46.931 auto’s. In Nederland werden in 2014, 1.007 Porsches afgeleverd, tegen 849 in 2013.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 april 2026
Stellantis breidt verkoop gebruikte onderdelen uit via eBay
7 april 2026
Vechten om een laadpaal – zo groot is de drukte in Nederland
7 april 2026
UD Autoparts opent tweede vestiging in Nijkerk
7 april 2026
Stadsgarage Autoweerd onder nieuw bewind
6 april 2026
Als alles klopt
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
Meest bekeken berichten
Recente reacties