Rolf van Rees Vellinga zal met ingang van 1 maart in dienst treden als directeur Sales en Network van Mazda Motor Nederland. Van Rees Vellinga komt van Ford Nederland waar hij verschillende functies in sales en marketing bekleedde.

Bij Mazda volgt hij Geraldine Brouwers op, die sinds 1 september 2014 algemeen directeur van Mazda Motor Nederland is. Van Rees Vellinga (36) studeerde Marketing en Management in Groningen en rondde zijn studie af tijdens zijn eerste functie bij MSXi, het bureau dat gespecialiseerd is in retailconcepten, waarbij zijn focus lag op de automotive branche met klanten als Volvo, Land Rover, Ford en Jaguar. Vanaf 2007 was hij werkzaam bij Ford Nederland in Amsterdam in verschillende functies, waaronder die van Sales Manager (verantwoordelijk voor de buitendienst), Zone Manager Sales, Brand Manager
en recentelijk Marketing Manager bedrijfswagens. Van Rees Vellinga heeft van jongs af aan een passie voor auto’s enautosport en is als zodanig ook nu en dan op het circuit te vinden.

“Het merk Mazda staat er erg goed voor”, reageert Van Rees Vellinga op zijn nieuwe functie, waarmee hij op 9 maart, na een korte vakantie, zal beginnen. “In mijn nieuwe functie kijk ik enorm uit om bij te dragen aan dit succes.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
13 mei 2026
Omzet Alfen plust 25 procent in eerste kwartaal
13 mei 2026
Veertig jaar Serenco maar ‘pas net begonnen’
Meest bekeken berichten
Recente reacties