Akzo Nobel en Duurzaam Repareren gaan samenwerken. De stichting legt de komende periode de producten van de verschillende merken van Akzo Nobel voor de autoschadeherstelsector langs haar Pakket van Eisen.

“Om aan kop te blijven als schadebedrijf moet je duurzaamheid deel laten uitmaken van je bedrijfsvoering”, zegt Jan Hemmink, manager Strategic Accounts bij Akzo Nobel. “Onze klanten presteren meetbaar beter op thema’s als procesefficiency en klanttevredenheid en ze voldoen aan de hoogste standaarden voor afvalreductie, energiebesparing, veiligheid en de ontwikkeling van medewerkers. Door in dit platform kennis te delen en te genereren dragen we nog meer bij aan een succesvolle en duurzaam werkende autoschadeherstelbranche in Nederland.”

“Samenwerken met Akzo Nobel geeft ons de wind in de zeilen”, zegt Harry Filon, voorzitter van de stichting Duurzaam Repareren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
13 oktober 2025
Vos Autotechniek wint vijfde ACtronics Service Point Award
13 oktober 2025
‘Stem verkeersboete af op ernst overtreding’
13 oktober 2025
Concurrentiebeding: bescherming of blok aan het been?
10 oktober 2025
Dodge-specialist viert veertigjarig bestaan
10 oktober 2025
Fastned opent eerste stations in Spanje
Meest bekeken berichten
Recente reacties