Bovag Onafhankelijke Autobedrijven (BOA) heeft vrijdag het startsein voor de zevende editie van verkiezing Autobedrijf van het Jaar 2013-2014 gegeven. Vorig jaar ging Autobedrijf Marco van Beek met de titel naar huis.

De verkiezing bestaat uit drie etappes. Consumenten kunnen tot 30 april via Bovag.nl stemmen. Zij beoordelen hun favoriete autobedrijf daarbij onder andere op service, klantvriendelijkheid en deskundigheid. De negen autobedrijven met relatief de meeste stemmen staan in de halve finale. De tiende en laatste plek in de halve finale betreft een wildcard, waarvan de winnaar door de Bovag-leden onderling wordt aangewezen. In de halve finale selecteert een vakjury na een uitgebreide screening de drie finalisten die in oktober tijdens het jaarcongres van BOA om de titel zullen strijden.

Anton Pluim, manager bij BOA: “In de telling van de consumentenstemmen houden we rekening met het aantal medewerkers. Grote en kleine autobedrijven maken dus evenveel kans.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties