Uit de nieuwe Audatex-cijfers blijkt dat het aantal schadecalculaties in november op 99.468 is uitgekomen. Dat is 1,01 procent minder dan dezelfde maand in 2011 en 1.300 stuks minder ten opzichte van de maand oktober. Dat meldt Focwa. Het gemiddelde schadebedrag zakte een paar euro van 1.206,64 naar 1.202,52.

Over de eerste elf maanden van dit jaar zijn er 1.024.989 calculaties gedaan, ruim 17.000 minder dan vorig jaar. De min in deze maanden komt uit op 1,7 procent. De calculatielast bedroeg in totaal ruim 1,2 miljard euro.

“Uit informatie van de branche blijkt echter een nog grotere teruggang. Er wordt namelijk in werkelijkheid aanzienlijk minder hersteld dan in het verleden jaar. Waarschijnlijk worden door de economische omstandigheden wel calculaties gemaakt, maar gaan deze niet gepaard met herstelopdrachten”, aldus Focwa.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2025
Bosch ESItronic integreert SOVD-norm Tesla
8 april 2025
JATO: Big Three kwetsbaarder dan Duitsers of Japanners
8 april 2025
Valeo lanceert gereviseerde led-koplamp met Stellantis
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
7 april 2025
8,5% meer loon medewerkers tankstations en wasbedrijven
7 april 2025
Petronas Syntium levert smeermiddelen Autohero-centra
Meest bekeken berichten
Recente reacties