De Groot Autoservice in Meerkerk is de beste Seat-dealer van Nederland en heeft hiervoor de One Seat Dealeraward 2011 ontvangen. Met deze onderscheiding belonen fabrikant en importeur de dealer voor zijn prestaties op het gebied van klanttevredenheid, deskundigheid en verkoopaantallen.

Directeur Sjaan de Groot: “Ons geheim? De verwachtingen van onze klanten overtreffen. Dus je werk altijd goed doen. Maar ook het scheppen van een huiselijke sfeer, waar klanten zich direct thuis voelen. Ook krijgen wij van onze klanten veel positieve reacties op onze openingstijden van 8.00 tot 20.00 uur.”

Schoonzoon Sjoerd van der Leeden vult hem aan: “Onze kracht zit in onze medewerkers, in de showroom, achter de balie en in de werkplaats. Uiteraard volgen zij ook alle trainingen die Seat-importeur Pon aanbiedt.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties