AutoWereld.nl brengt een nieuwe dienst, genaamd Occasion Analytics, waarmee aangesloten autobedrijven inzicht krijgen in de prestaties van eigen occasionadvertenties. Naast het aantal weergaves worden ook de contactmomenten met potentiële kopers inzichtelijk gemaakt. Tevens vergelijkt de occasionportaal het prijsniveau per occasion met dat van andere aanbieders.

Doel van het statistiekenhulpmiddel is om sneller occasions te verkopen. Directeur Peter Langenkamp: “Dit doen wij door de prijzen en prestaties van soortgelijke advertenties met elkaar te vergelijken, zodat autobedrijven hierop in kunnen spelen.”

Terwijl het occasionaanbod stijgt, volgens Bovag twaalf procent naar 355.000 en de marketinguitgaven toenemen, volgens Adfact met 14,7 procent naar 289,6 miljoen in 2010, blijkt uit onderzoek onder de ruim 5.000 autobedrijven op AutoWereld.nl een groeiende vraag naar deze gegevens.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties