Stellantis &You | Distrigo heeft de directie per 1 februari 2024 versterkt met Jean-Paul Teunissen als commercieel directeur en Michel Douma als operationeel directeur/directeur bedrijfsontwikkeling.

Douma vervangt in die functie Jan Wellens, die op zijn beurt per 1 februari 2024 Giel van de Kuil vervangt als financieel directeur. Van de Kuil heeft het bedrijf verlaten.

Corine Riem Vis blijft algemeen directeur, de functie die zij sinds 1 april 2022 vervult. Gezamenlijk vormen zij het vierkoppige directieteam opererend vanuit Veenendaal.

Jean-Paul Teunissen neemt de positie over van Arjan de Vries, die eveneens het bedrijf heeft verlaten. Teunissen is de huidige formulemanager van Eurorepar Car Service, de universele garageformule van Stellantis. Hij blijft verantwoordelijk voor de formule, die wel een nieuwe formulemanager krijgt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties