Stellantis &You | Distrigo heeft de directie per 1 februari 2024 versterkt met Jean-Paul Teunissen als commercieel directeur en Michel Douma als operationeel directeur/directeur bedrijfsontwikkeling.

Douma vervangt in die functie Jan Wellens, die op zijn beurt per 1 februari 2024 Giel van de Kuil vervangt als financieel directeur. Van de Kuil heeft het bedrijf verlaten.

Corine Riem Vis blijft algemeen directeur, de functie die zij sinds 1 april 2022 vervult. Gezamenlijk vormen zij het vierkoppige directieteam opererend vanuit Veenendaal.

Jean-Paul Teunissen neemt de positie over van Arjan de Vries, die eveneens het bedrijf heeft verlaten. Teunissen is de huidige formulemanager van Eurorepar Car Service, de universele garageformule van Stellantis. Hij blijft verantwoordelijk voor de formule, die wel een nieuwe formulemanager krijgt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties