Sven Vosselman is per 1 september als Associate Partner de samenwerking aangegaan met Heiwegen Consultancy. Hij gaat zich richten op de aftermarket-toeleveranciers, OEM-fabrikanten en importeurs.

heijwegenVosselman heeft onder meer gewerkt als key-accountmanager bij Continental Banden Groep, als procurementmanager bij Pon’s Automobielhandel en als businessdevelopmentmanager bij  Apollo Vredestein. “Voor het succesvol bij elkaar brengen van mensen en bedrijven en meewerken aan oplossingen van organisatorische vraagstukken zet ik me graag in.”

Aftermarket

Directeur Perry van Gerwen zegt dat Heiwegen Consultancy met de komst van Sven Vosselman haar groei voortzet in de aftermarket. “Zijn kennis, ervaring en  netwerk in de sector zijn voor ons heel belangrijk.” Vorige week maakte Heijwegen de aanstelling bekend van Rob van der Hoort en Kezban Unal.  
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties