Tempo-Team is samen met Citroën gestart met de invoering van milieubewust transport. Naast de Citroën C-Zero, is ook gestart met de e-C1 van ECE, waarbij Pro Lease de auto levert. De uiteindelijke doelstelling is om alle vestigingen te voorzien van een elektrische auto.

Tempo-Team is ook één van de partners in het Dutch Consortium for the Tender of Electric Cars (DC-TEC). Hierin hebben zich inmiddels ruim veertig bedrijven aangesloten om de krachten te bundelen voor de inkoop van grote aantallen elektrisch aangedreven auto’s.

De aanbesteding voor de inkoop van de eerste bestelling auto’s voor het consortium is in een vergevorderd stadium en naar verwachting worden in de tweede helft van dit jaar deze voertuigen afgeleverd. Daarna volgen aanvullende orders.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties