Deze maand heeft Banden en APK Centrum Jan Luikens uit Stadskanaal zich aangesloten bij het Top Truck netwerk van Group Auto. De garage beschikt over een aantal ‘drive-through’ werkplekken, waardoor iedere type vrachtwagen onder handen kan worden genomen.

Opvallend aan de werkplaats is dat voertuigen aan de ene kant het pand binnen rijden en er aan de andere kant weer uitrijden. Jan Luikens richt zich op alle voorkomende reparaties, onderhoud en APK zwaar 1 en 2. Het bedrijf richt zich ook op de onderhoudsmarkt voor bedrijfswagens en personenwagens.

Fleetmaster

Deze maand zijn er ook vijf nieuwe Fleetmasters aangesteld. Het gaat om Nillezen Internationaal Transportbedrijf in Oeffelt, Van Velthoven Internationaal Transportbedrijf in Kwintsheul, Koolwijk Logistics in Bergambacht, Combex Transportbedrijf in Eastermar en Van der Veen Transport in Sumar.

Fleetmaster is een Group Auto-concept dat speciaal ontwikkeld is voor fleetowners die uitsluitend hun eigen vloot onderhouden en repareren. Zij worden technisch ondersteund, krijgen trainingen, werkplaatssoftware en voeren gezamenlijk de inkoop.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 december 2025
Den Elzen Groep neemt ABS Autoherstel Storm over
2 december 2025
Strategische afhankelijkheid
1 december 2025
‘Occasionverkoper laat structureel kansen liggen’
1 december 2025
Registraties november in de plus, jaartotaal blijft nog achter
1 december 2025
Leugens, grove leugens en…
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
Meest bekeken berichten
Recente reacties