De werkplaatstool Topmec van Van Heck heeft een koppeling gekregen met het Bovag gecertificeerde garagesoftwarepakket Car Systems. Het is de eerste softwareleverancier die deze stap zet.

“Er is vanuit de pilotgarages die Topmec momenteel testen veel vraag naar een koppeling tussen Topmec en de werkplaatssoftware die zij gebruiken”, geeft Van Heck als reden voor de koppeling aan.

Car Systems kent 850 actieve gebruikers en is vanaf nu volledig te koppelen via een Topmec-abonnement. Doordat de programma’s aan elkaar verbonden zijn, is het gehele werkplaatsproces geautomatiseerd. De koppeling maakt het bijvoorbeeld ook mogelijk om via Topmec werkorders op te vragen.

Begin september is de definitieve versie van de applicatie voor iedereen beschikbaar via grossiers uit het partnernetwerk van Van Heck.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 januari 2026
Emissiecredits laadpalen: start-up Voltico ziet ruimte voor vereenvoudiging
13 januari 2026
Geotab: Degradatie EV-batterij 2,3 procent
13 januari 2026
LeaseSwap kiest voor ervaren manager in volgende groeifase
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties