Toyota geeft goedkeuring om met de twee merken van PPG Industries de Lexus FLA super sportwagens bij schade te herstellen. Het gaat om de blanke lak D8113 en de P190-1061 van Nexa Autocolor.

“We zijn er erg trots op dat we met de nieuwe Lexus LFA supercar worden geassocieerd. Toyota’s goedkeuring is dan ook een belangrijke mijlpaal. Matte aflakken worden steeds populairder in het topsegment luxewagens”, aldus Ron Thomas van PPG.
Matte kleuren, in het bijzonder mat zwart, zijn erg moeilijk te herstellen met standaard blanke lakken en matting agent.

PPG Industries is al langer gericht op het ontwikkelen van nieuwe producten, waar als voorwaarde geldt dat deze het leefmilieu minimaal of liever helemaal niet belasten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties