De Toyota Aygo, Yaris en Prius zijn de beste auto’s volgens het Duitse J.D. Power tevredenheidsonderzoek dat werd gehouden in samenwerking met het Auto Test Report van Auto Bild. Alle drie de Toyota-modellen eindigden op de eerste plaats in hun eigen segment.

Het onderzoek werd de afgelopen maanden uitgevoerd. Gekeken werd naar prestaties, design, comfort, uitrusting, kosten, brandstofverbruik, onderhoudskosten, belasting, verzekeringspremie en kwaliteit. Ook werd de betrouwbaarheid en tevredenheid over de geboden service door het merk en de dealer onderzocht. Deze factoren wogen bij het bepalen van de einduitslag allemaal ongeveer even zwaar.

De overall winnaar van het onderzoek is de Toyota Prius. Deze kreeg 854 punten van de maximaal haalbare 1.000. De Prius scoorde daarmee beter dan het gemiddelde van 789 punten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties