De Toyota Aygo, Yaris en Prius zijn de beste auto’s volgens het Duitse J.D. Power tevredenheidsonderzoek dat werd gehouden in samenwerking met het Auto Test Report van Auto Bild. Alle drie de Toyota-modellen eindigden op de eerste plaats in hun eigen segment.

Het onderzoek werd de afgelopen maanden uitgevoerd. Gekeken werd naar prestaties, design, comfort, uitrusting, kosten, brandstofverbruik, onderhoudskosten, belasting, verzekeringspremie en kwaliteit. Ook werd de betrouwbaarheid en tevredenheid over de geboden service door het merk en de dealer onderzocht. Deze factoren wogen bij het bepalen van de einduitslag allemaal ongeveer even zwaar.

De overall winnaar van het onderzoek is de Toyota Prius. Deze kreeg 854 punten van de maximaal haalbare 1.000. De Prius scoorde daarmee beter dan het gemiddelde van 789 punten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 maart 2026
Tweede en derde franchisenemer voor De Dorpsgarage Formule
16 maart 2026
Derde generatie treedt toe bij familiebedrijf Autobedrijf Kooy
16 maart 2026
Vereniging Elektrische Rijders heeft nieuwe voorzitter
16 maart 2026
Groot aandeel Belron en PHE in winstcijfers D’Ieteren
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties