De Toyota Aygo, Yaris en Prius zijn de beste auto’s volgens het Duitse J.D. Power tevredenheidsonderzoek dat werd gehouden in samenwerking met het Auto Test Report van Auto Bild. Alle drie de Toyota-modellen eindigden op de eerste plaats in hun eigen segment.

Het onderzoek werd de afgelopen maanden uitgevoerd. Gekeken werd naar prestaties, design, comfort, uitrusting, kosten, brandstofverbruik, onderhoudskosten, belasting, verzekeringspremie en kwaliteit. Ook werd de betrouwbaarheid en tevredenheid over de geboden service door het merk en de dealer onderzocht. Deze factoren wogen bij het bepalen van de einduitslag allemaal ongeveer even zwaar.

De overall winnaar van het onderzoek is de Toyota Prius. Deze kreeg 854 punten van de maximaal haalbare 1.000. De Prius scoorde daarmee beter dan het gemiddelde van 789 punten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties