Autofabrikant Toyota wil het door Ford ontwikkelde Applink gaan gebruiken om berijders via hun mobiele telefoon verbonden te krijgen met hun Toyota. Daarmee wordt duidelijk dat Toyota niet in zee wil gaan met de bestaande automobiele concepten van Google (Android Auto) of Apple (Carplay).

Toyota maakte deze stap bekend op de Consumer Electronics Show in Las Vegas. Opvallend is dat Ford tegelijkertijd bekendmaakte om met ingang van 2017 de modellen naast Applink, standaard eveneens te voorzien van Android Auto en Carplay.

Applink is overigens een app die gebouwd is op het door Ford ontwikkelde SDL-platform (Smart Device Link). Overigens een open source platform, waar anderen aansluiting mee kunnen maken. Op die manier wordt de consument een belangrijke keuzemogelijkheid geboden. Toyota kiest in ieder geval niet voor die weg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2026
Ayvens: Stijgende belangstelling voor occasionlease
20 mei 2026
Dealers positiever over importeurs
20 mei 2026
Chinese intelligentie
19 mei 2026
ACM akkoord met overname Bovemij door a.s.r.
19 mei 2026
Nettowinst Autodoc verdubbeld in eerste kwartaal
19 mei 2026
Vrouwen kiezen opvallend vaak voor deze verdwijnende techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties