Tyre 24, het Europese business to business platform voor banden, gaat nu ook slijtdelen aanbieden. Vanaf vandaag richt het online platform zich met de onderdelen ook op het Nederlandse auto- en garagebedrijf. Hiervoor is een samenwerking aangegaan met ruim tachtig grossiers uit Duitsland, Frankrijk, Polen, Nederland en België.

Rolf Beissel, b2b-directeur bij Tyre 24 stelt dat in sommige regio’s de aangesloten grossiers ook een same day delivery service aanbieden. “Wij hebben door een koppeling met Tecdoc een bestand van 3,5 miljoen onderdelen beschikbaar. Als garagebedrijven zich bij ons aanmelden krijgen zij een inlogcode, waarmee zij in het aanbod niet alleen het juiste onderdeel kunnen opzoeken, maar ook de best beschikbare aanbieding bij de betreffende leverancier-grossier kunnen zien.”

Overigens kunnen onderdelen in Nederland nog niet met een kentekenkoppeling worden opgezocht, wel met een VIN of sleutelnummer.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
Meest bekeken berichten
Recente reacties