Taxidienst Uber start een test met volledig elektrisch aangedreven taxi’s in Londen. Het grootste deel wordt door BYD geleverd. Het is voor het eerst in het Verenigd Koninkrijk dat Uber-passagiers kunnen kiezen voor een emissievrije taxirit.

Aanvankelijk tekent BYD voor zo’n dertig voertuigen, later zullen naar verwachting meer volgen. Voor de test wordt de e6 gebruikt, een vijfpersoons, elektrisch aangedreven auto. Hij doet al in diverse andere steden dienst als taxi, waaronder Rotterdam.

De BYD e6 die Uber in Londen in gebruik zal nemen heeft een bereik van ongeveer driehonderd kilometer. De Europese versie doet daar nog eens honderd kilometer bij. Jo Bertram, Regional General Manager van Uber in het Verenigd Koninkrijk: “Mensen associëren Uber al met hybrides,  maar vanaf vandaag zetten we een grote stap met volledig elektrisch aangedreven auto’s.” 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
Meest bekeken berichten
Recente reacties