Het Britse onderdelenbedrijf Unipart Automotive, eigendom van het Nederlandse investeringsbedrijf H2 Equity Partners, is vorige week failliet verklaard. In totaal zijn 1.200 medewerkers hun baan kwijt.

Unipart Group, voormalig eigenaar van Unipart Automotive, laat in een verklaring weten dat 33 vestigingen en daarmee ruim 350 banen, zijn gered door verkoop aan concurrenten Andrew Page en The Parts Alliance. De groep deed al in 2011 afstand van Unipart Automotive aan H2 Equity Partners en daarop bundelde Sator Holding de inkoopkracht.

KPMG begeleidt het faillissement en laat weten dat Unipart Automotive al jaren in ‘zwaar weer’ zat. Pogingen om de rest van het bedrijf te verkopen zijn tot nu toe op niets uitgelopen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
9 april 2026
Brit mijdt hoge km-stand, maar rijdt wel langer door
9 april 2026
Bovemij Group boekt weer winst
9 april 2026
Bridgestone presenteert luchtloze banden voor maanvoertuig
9 april 2026
Aantal verkeersdoden terug op niveau van 2008
Meest bekeken berichten
Recente reacties