Het Britse onderdelenbedrijf Unipart Automotive, eigendom van het Nederlandse investeringsbedrijf H2 Equity Partners, is vorige week failliet verklaard. In totaal zijn 1.200 medewerkers hun baan kwijt.

Unipart Group, voormalig eigenaar van Unipart Automotive, laat in een verklaring weten dat 33 vestigingen en daarmee ruim 350 banen, zijn gered door verkoop aan concurrenten Andrew Page en The Parts Alliance. De groep deed al in 2011 afstand van Unipart Automotive aan H2 Equity Partners en daarop bundelde Sator Holding de inkoopkracht.

KPMG begeleidt het faillissement en laat weten dat Unipart Automotive al jaren in ‘zwaar weer’ zat. Pogingen om de rest van het bedrijf te verkopen zijn tot nu toe op niets uitgelopen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties