Tot nu toe zijn er dit jaar 35 ondernemers tot het Vakgarage-netwerk toegetreden en dat brengt het aantal actieve Vakgarages op 186 stuks. Daarmee is de formule volgens eigen berekening het tweede grote universele werkplaatsconcept en het grootste onafhankelijke netwerk van universele garages in Nederland.

“En er staan nog een aantal garages op het punt een overeenkomst met Vakgarage te sluiten”, stelt Christien de Uil, voorzitter en manager van Vakgarage. “Verder hebben we nog een hoop aanvragen van garagebedrijven, ook ex-dealers, die zich interesseren voor deelname, maar we willen niet groeien om de groei. Een nieuwe Vakgarage moet ons netwerk versterken niet alleen vergroten.”

De marketingactiviteiten vinden vooral op lokale schaal plaats. Den Uil: “Dat doen we in nauw overleg met de betreffende garages en met de diverse commissies binnen Vakgarage waar de ondernemers zelf de beslissingen nemen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 mei 2026
AutoScout24: Gebruikte EV ruim 7 procent duurder
8 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met Leapmotor uit, Opel voorop
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
Meest bekeken berichten
Recente reacties