Tot nu toe zijn er dit jaar 35 ondernemers tot het Vakgarage-netwerk toegetreden en dat brengt het aantal actieve Vakgarages op 186 stuks. Daarmee is de formule volgens eigen berekening het tweede grote universele werkplaatsconcept en het grootste onafhankelijke netwerk van universele garages in Nederland.

“En er staan nog een aantal garages op het punt een overeenkomst met Vakgarage te sluiten”, stelt Christien de Uil, voorzitter en manager van Vakgarage. “Verder hebben we nog een hoop aanvragen van garagebedrijven, ook ex-dealers, die zich interesseren voor deelname, maar we willen niet groeien om de groei. Een nieuwe Vakgarage moet ons netwerk versterken niet alleen vergroten.”

De marketingactiviteiten vinden vooral op lokale schaal plaats. Den Uil: “Dat doen we in nauw overleg met de betreffende garages en met de diverse commissies binnen Vakgarage waar de ondernemers zelf de beslissingen nemen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
5 mei 2026
‘Wij zijn de Hornbach van de ledverlichting’
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
Meest bekeken berichten
Recente reacties