Nissan heeft het dealernetwerk uitgebreid met een nieuwe dealer in Boxmeer. Daar is Automobielbedrijven Van de Weem op 1 april 2014 gestart met de vertegenwoordiging van Nissan. Deze onderneming is al meer dan veertig jaar actief in Zuid-Oost Nederland.

In 1973 startte Van de Weem een autobedrijf aan de Breestraat in Sint Anthonis. Eind 1986 zijn de vleugels uitgeslagen naar Venray met de overname van een autobedrijf in die gemeente. In Venray startte in 1995 de bouw van een compleet nieuw pand op het Keizersveld. In Boxmeer is toen gestart met de bouw van een vestiging aan de Handelstraat.

Automobielbedrijven Van de Weem voert het dealerschap van diverse merken, waaronder per 1 april ook Nissan in Boxmeer. “Het is een innovatief merk met een fris nieuw modellengamma”, aldus directeur Marc van de Weem.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties