Vanaf het bekend worden van de Keurmerk Private Lease voorwaarden heeft Leaseconsult bij monde van Roel Hindriks kritische kanttekeningen geplaatst; de voorwaarden zouden in zijn ogen de private lease-klanten niet voldoende kwaliteit en duidelijkheid bieden.

Daarmee is niet gezegd dat dan ook helder is hoe het product of dienst verbeterd kan worden. Hoe het keurmerk te verbeteren gaan we vernemen uit vier artikelen van zijn hand. In zijn eerste artikel behandelt Hindriks de rechten en plichten. Hij doet dat door in te zoomen op de wettelijke bescherming, de verantwoordelijkheden en op redelijkheid en billikheid.

De volgende artikelen zullen gaan over: Eerlijkheid en duidelijkheid, Kwaliteit van de leasedienstverlening en Zekerheid (kosten en geschillen).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties