Autofabrikant Volkswagen stapt, via haar dochter Volkswagen Financial Services, in een joint venture met Pon Holdings. Het gaat om een 60 procentsbelang in het deelauto-concept Greenwheels dat eerder door Pon werd overgenomen.

Het segment deelauto’s groeit gestaag, niet alleen in ons land maar ook in andere landen. Volkswagen wil daarbij zijn en het concept ongetwijfeld naar meerdere landen uitrollen. Op die manier kan enerzijds afzetvolume worden gecreëerd en anderzijds blijft het benodigde werkplaatswerk binnen de eigen keten.

Volkswagen Financial Services AG is een volle dochter van Volkswagen. Er werken wereldwijd ruim 8500 werknemers. De financiële dienstverlener beheert een portefeuille van ongeveer 8 miljoen leasecontracten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
9 april 2026
Brit mijdt hoge km-stand, maar rijdt wel langer door
9 april 2026
Bovemij Group boekt weer winst
9 april 2026
Bridgestone presenteert luchtloze banden voor maanvoertuig
9 april 2026
Aantal verkeersdoden terug op niveau van 2008
Meest bekeken berichten
Recente reacties